Nielsen Közönségmérés Kft.

Account manager

Főbb feladatok, munkák:

  • termékek értékesítése vállalati ügyfelek számára
  • televíziós nézettségi adatok elemzése
  • rendszeres (napi, heti, havi) nézettségi riportok készítése,
  • nézettség és kampányelemző szoftverek értékesítése, betanítása
  • adatok, adatbázisok kezelése, ellenőrzése
  • prezentációk készítése
  • ügyfelek tréningezése
  • portfólió bővítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 3-5 év médiaügynökségi vagy tévétársaságnál szerzett tapasztalat
  • televíziós nézettségi alapfogalmak, nézettségelemző szoftverek ismerete
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • felsőfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • analitikus gondolkodásmód, jó elemző és problémamegoldó készség, precizitás
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • önálló, konstruktív, jól tud csapatban dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • egyéb médiatervezésben használt elemző szoftverek ismerete
  • digitális kampánymérésben jártasság
  • digitális médiapiac termékeinek ismerete
  • adatvizualizációs szoftverek ismerete
  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

● versenyképes fizetés, Cafeteria (próbaidő lejárta után), negyedéves/éves bónusz (próbaidő lejárta után)
● magán egészségbiztosítási szolgáltatás
● igényes, modern belvárosi irodaházban kellemes munkakörnyezet
● home office lehetőség
● rendszeres csapatépítő programok

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1056 Budapest, Váci utca 81.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: Nielsen Közönségmérés Kft.