Miskolc a te helyed

A Celanese Magyarországhoz keresünk Procurement Operations gyakornok pozícióba diákokat.

Feladat:

  • A beszerzési csapat támogatása és segítése
  • Megrendelés-visszaigazolások kezelése
  • Megrendelések nyomon követése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Feltétel:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok pénzügyi vagy ehhez kapcsolódó területen
  • Folyékony angol ÉS német nyelvtudás
  • Prezíc, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Problémamegoldó hozáállás

Előny:

  • SAP ismeret
  • Pénzügyi és/vagy számviteli területeken szerzett tapasztalat

Kezdés:

  • Interjú után akár azonnal.

Munkaidő:

  • H-P között, minimum 20 óra vállalásával

Munkavégzés helye

1133 Budapest Váci út 80-84.,Budapest Business Services Center, Celanese Magyarország

Cégnév: MADS WORK Kft.