Feladatok

Szerviz csapatunkba keresünk alvállalkozót  zuhanykabinok, kádak, szaniterek vásárlóink otthonába történő kiszállítására, szakszerű beüzemelésére, régi termékek bontására és elszállítására. Kisebb fürdőszobai szerelvényezési munkákra.  Időnként nagyobb projekteken, épülő lakóparkokban, vagy hotelekben zuhanyzók beszerelésére.

Szerelőink egy napja:
Reggel árufelvétel X. kerületi telephelyünkön.
Az általunk előre leszervezett nap 2-4 (zömmel budapesti) címen termékek beüzemelése.
Ügyfelektől szerelési díj készpénzben való átvétele és számlázása.

A munka egyedül is elvégezhető, de párban sokkal hetékonyabb és kevésbé megterhelő.

Elvárások

Aktív egyéni vállalkozói státusz (KATA kizárva)
Jogosítvány és áru kiszállítására alkalmas gépjármű
Szerszámismeret és szerelésben való tapasztalat
Kiváló problémamegoldó készség
Jó ügyfélkezelés
Rugalmasság

Előnyt jelent

Iparágra irányuló szakmai végzettség és tapasztalat
A változó munkaidőhöz való rugalmas alkalmazkodás
Erős fizikum

Amit kínálunk

Kiemelkedő teljesítmény alapú jutalékos bérezés.
Betanítás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

Apollo zuhanykabin Kft.
Cégünket 2013-ban alapítottuk az ügyfélre szabott professzionális fürdőszobai megoldások jegyében.
Az országos szervizhálózatunk mellett erős webshoppal, X. kerületi bemutató teremmel és raktárral rendelkezünk.
Ha szeretnél baráti hangulatban, fiatalos és pörgős csapatban dolgozni, keress minket!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: Apollo Zuhanykabin Kft.