Feladatok

  • Vendégek fogadása és naprakész tájékoztatása
  • A szálloda színvonalának megfelelő vendégélmény biztosítása
  • Információnyújtás a vendégek számára
  • Telefon, e-mail és egyéb kommunikációs csatornák folyamatos figyelése
  • A részleg szolgáltatásainak értékesítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Nyitott és barátságos személyiség
  • Vendégorientált hozzáállás
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Szállodában hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv alap szintű használata

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, 8 órás munkaviszony
  • Szakmai tréningek, fejlődési lehetőség
  • Bejelentett versenyképes jövedelem
  • Munkaruha biztosítása
  • Munkába járási támogatás
  • Személyzeti étkezés (ebéd, vacsora)
  • Személyzeti szállás vagy albérlet támogatási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Hotel Ózon & Luxury Villas ****superior, Budapesttől csupán 80 km-re a Kékes lábánál Mátraházán, 710 méterre a tengerszint felett helyezkedik el.
A 121 szobával és 11 luxus villával rendelkező szálloda varázslatos hegyvidéki környezetben, 3,2 hektáros ősfás erdei szabadidőpark ölelésében található.
Az impozáns épület majd minden szegletéből egyedülálló kékesi panoráma nyújt felejthetetlen élményt.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel!