Feladatok

  • Te fogod képviselni cégünket a vásárlók felé
  • rendelések rögzítése, feldolgozása, számlázása, majd nyomonkövetése
  • megrendelések kiadása, személyes ügyfélszolgálat az üzletben
  • ügyfélszolgálati terület működését biztosító ügyintézési és adminisztrációs folyamatokban történő részvétel
  • ügyfeleink beérkező megkereséseinek (email, chat, telefon) gyors és szakszerű megválaszolása, dokumentálása
  • ügyfél kérések, panaszok hatályos jogszabályoknak és belső utasításoknak megfelelő kivizsgálása, határidőben történő megválaszolása
  • termékfeltöltés a webáruházba, termékadatok naprakészen tartása

Elvárások

  • magas szintű számítástechnikai termékismeret
  • magas szintű kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • proaktív, önálló, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • Office programok felhasználói szintű ismerete
  • megbízhatóság, rugalmasság

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • műszaki webáruházban szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer/számlázó program felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Főállású, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat, hosszú távú stabil munkahely
  • Szabad hétvégék

Céginformáció

Cégünk magyar tulajdonú számítástechnikai termékek kis-és nagykereskedelmével foglalkozó webáruház. Az online jelenlét mellett van egy fizikai üzletünk Budapest XIII. kerületében, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen, ide keressük új munkatársunkat.

Kérjük jelentkezésedet - fényképes önéletrajzzal - a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk!