Feladatok

  • vezetékhálózat hibaelhárítási, fenntartási és rekonstrukciós feladatainak ellátása
  • ivóvízbekötések építése
  • bekötővezetékek és aknahibák javítása
  • csövek és szerelvények cseréje

Elvárások

  • vízvezeték- és csőhálózat-szerelő végzettség
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • nyitottság ismereteid bővítésére
  • havi rendszerességgel készenlét ellátása
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • víziközmű területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • SZÉP kártya juttatás évi bruttó 450 000 Ft mértékben
  • készenlét díjazása a törvény által előírt 20% helyett 25%
  • egyműszakos munkarend
  • iskolakezdés előtt beiskolázási támogatás
  • hosszútávú munkalehetőség egy stabil, értékteremtő munkahelyen

Céginformáció

Keresünk határozatlan időre, teljes munkaidőben, általános munkarend szerint kollégákat az alábbi főmérnökségre:
  • Bonyhád
  • Dunaföldvár
  • Dunaújváros
  • Paks
  • Pécsvárad

A Mezőföldvíz Kft. fő tevékenysége 48 település víziközmű szolgáltatásának zökkenőmentes biztosítása, a fogyasztóhelyek száma mintegy 50 ezer. Társaságunk várja folyamatosan bővülő csapatába a pályázók jelentkezését!

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzod!

A beérkező önéletrajzok a jelentkezési határidő lejártát követően kerülnek elbírálásra, melynek eredményéről minden esetben visszajelzést adunk.

Pályázatod benyújtásával automatikusan elfogadod a Tájékoztató álláspályázatra jelentkezők részére elnevezésű fájlban foglaltakat, mely dokumentumot kérünk olvass el a Társaság honlapján, a lap alján található Adatvédelem menüpontra kattintva.

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél a régió elismert Víziközmű-szolgáltatójánál dolgozni!
Cégnév: Mezőföldvíz Kft