Feladatok

  • Műszak elején mindig el kell olvasnod a munkautasítást, amit a "meósok" külön be is tanítanak
  • A műanyag alkatrészeket általában robot teszi majd Neked a szalagra, de előfordul olyan, hogy kézzel kell kivenni a fröccsöntő szerszámból
  • Az elkészült alkatrészeket teljesen át kell nézned, összehasonlítani a mintával és amennyiben szükséges az előírt utómunkát is Neked kell majd végezni(például: sorjátlanítás oldalcsípővel/szikével, felület törölgetés, fémalkatrész bepattintás)
  • Ha úgy látod, a termék nem megfelelő, azt ki kell selejtezned
  • Az anyagmozgató kollégák hozzák majd Neked a vevő által előírt zacskót, dobozt, raklapot, de számolni tudnod kell, hogy biztosan az előírt mennyiséget csomagold el a dobozba
  • Néha állva, máskor pedig ülve kell majd dolgoznod (néhány esetben tetszés szerint tudod váltogatni is a testhelyzeteket a nap folyamán)
  • A gépek tempója könnyen megszokható, a műanyag alkatrészek pedig könnyűek
  • Az elkészült dobozok bőven 10 kg alatt vannak és csupán 4-5 lépésnyire kell őket vinned a raklapig

Elvárások

  • Vállald a több műszakos munkarendet (nálunk éjszakai és hétvégi munkavégzés is van)
  • Láss jól, hogy az apró hibákat is észre tudd venni a terméken
  • Dolgozz pontosan, legyél szavahihető és szorgalmas

Amit kínálunk

  • Emelt, 40%-os műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás már a próbaidő alatt is - nettó 33.000 Ft SzéP kártyára
  • Egészségpénztári kártya - a próbaidőt követően
  • Támogatjuk a munkába járásod (helyi és helyközi bérlet 100%-ban, Kecskemét közigazgatási területén kívülről autóval történő bejárás esetén 30 Ft/km)
  • Délelőttös műszakban mentor támogatásával kezdheted a betanulást
  • Kollégáink közé könnyen be tudsz illeszkedni
  • Nálunk hosszú távon stabil munkahelyed lehet
  • Biztonságosan végezheted feladataid
  • Nem hagyunk Magadra, mindig van aki segít Neked még a betanulási idő után is
Egynapos bejelentéssel, egy 4 órás"próbanap"keretében lehetőséget biztosítunk, hogy kipróbálj minket, mielőtt végleges döntést hozol.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A DELTAPLAST Kecskemét egyik legnagyobb, 100% magyar tulajdonban lévő vállalata. Az elmúlt 33 évünk alatt folyamatos fejlesztéseinkkel dinamikus növekedést értünk el, így váltunk mára a hazai PET előforma, illetve a nemzetközi gépkocsi alkatrész gyártás meghatározó szereplőjévé.

Ha felkeltettük érdeklődésed, kattints a 'Jelentkezem' gombra és csatold fényképes önéletrajzod.

Pozitív döntés esetén várhatóan 1 héten belül hívni fogunk telefonon, hogy egyeztessük a személyes találkozót.
Biztos, hogy minden jelentkezőnek adunk visszajelzést!
Cégnév: DELTAPLAST KFT.