Feladatok

  • A vizuális ellenőrzés folyamatainak megismerése, elvégzése az elméleti és gyakorlati ismeretek folyamatos bővítése mellett
  • Gyógyszeripari termékek előírás szerinti vizuális ellenőrzése
  • A felfedezett hibák és problémák azonosítása
  • A munkafolyamatokhoz szükséges dokumentáció pontos elkészítése
  • A munkaterületen lévő gépek kezelése és környezetének tisztán tartása
  • Kézi csomagolás

Elvárások

  • Középfokú végzettség (gimnáziumi/szakközépiskolai érettségi, szakiskolai bizonyítvány)
  • Alapfokú informatikai ismeretek
  • Kiváló látás (szemüveg 3 dioptriáig elfogadható)
  • Tapasztalat nem szükséges
  • Munkaidő
  • 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • 6:00-14:00, 14:00-22:00

Amit kínálunk

  • Alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődés támogatása továbbképzési lehetőséggel
  • Hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Partnercégünk a gyógyszeripar meghatározó szereplője, aki már több, mint 100 éve áll a lakosság szolgálatában.
Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.