Feladatok

Vízadagoló automaták üzemeltetésével és ballonos víz forgalmazásával foglalkozó vállalkozásunk pátyi telephelyre vízszállító-szervizes munkakörbe csapattagot keres.

Elvárások

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Műszaki beállítottságú vagy, de nem jössz zavarba, ha a fizikai erődre is szükség van a ballonok mozgatásához.
  • Megbízható és közvetlen vagy, így számíthatunk rád abban, hogy magas minőségű szolgáltatást nyújthassunk ügyfeleinknek.
  • Segítőkész csapatjátékos vagy, de önállóan is boldogulsz.
  • Van B kategóriás jogosítványod és tapasztalt sofőr vagy.

Előnyt jelent

Targoncavezetési tapasztalat

Amit kínálunk

Szabad hétvégék és ünnepnapok
Rugalmas hozzáállás
Versenyképes fizetés
Jókedvű, összetartó csapat

Céginformáció

Cégünk fő tevékenysége a ballonos ásványvíz automaták értékesítése, bérbeadása illetve Emese és Szentkirályi ballonos ásványvízek forgalmazása.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

Cégnév: Fejér Food Kft.