Vízlágyító berendezés-kezelő

Feladatok, amik Önre várnak:

  • Víztisztító- és szennyvíz kezelő üzemrész teljeskörű üzemeltetése.
  • Mintavételek és laboratóriumi (vízanalitikai) vizsgálatok elvégzése.
  • Vegyszer készletek nyilvántartása.
  • Az üzemi adatok ellenőrzése és rögzítése.
  • Kapcsolattartás más erőművi munkakörökkel.
  • A rendszer felkészítése karbantartásra.
  • Szakmai javaslattétel és együttműködés a műszakvezetővel üzemviteli,  vészhelyzeti vagy káresemény megelőzésében és megszüntetésében.

Önt keressük, ha:

  • rendelkezik legalább vegyipari szakmunkás végzettséggel

Előnyt jelent, ha:

  • rendelkezik munkatapasztalattal vízkezelés területén
  • tudja kezelni az MS Office szoftvereket

Amit mi nyújtunk:

  • tervezhető, de nem megterhelő többműszakos munkarendet, műszakpótlékkal

  • hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • betanítást, amit maximálisan támogatnak a kollégák és a vezetők
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően)
  • ingyenes igénybe vehető egészségügyi szűrő programokat
  • nyári időszakban kisgyermekek fogadását csoportos foglalkozás keretében
  • ingyenes parkolási lehetőséget
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget
  • stabil vállalati hátteret

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Vegyész/Vegyésztechnikus