Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Országos hatáskörrel rendelkező költségvetési szerv keres budapesti munkavégzési helyre víz-, és központifűtés szerelő munkatársakat.

Határozatlan idejű munkavállalói jogviszony a Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. Törvény, valamint a nemzetbiztonsági szolgálatokról szóló 1995. évi CXXV. tv.-ben meghatározottak szerint.
Próbaidő: 3 hónap

Vízhálózat-, és központifűtés szerelő

Főbb feladatok, munkák

  • karbantartási- és javítási munkák elvégzése, dokumentálása
  • kisebb volumenű átalakítási munkálatokhoz kapcsolódó csőhálózat szerelések
  • fémszerkezetek, rácsok gyártása
  • telefonos készenlét vállalása (max. 168 óra/hó)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • szakmunkás bizonyítvány vagy középiskolai szakmával egybekötött érettségi vagy szakirányú technikus
  • „B” járműkategóriára érvényes vezetői engedély
  • precíz munkavégzés, proaktivitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatmunka

A munkakör betöltéséhez elfogadott szakképesítések:

  • vízhálózat- és központifűtés szerelő
  • vezeték- és csőhálózat szerelő
  • gázhálózat szerelő
  • lakatos
  • épületgépész technikus

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • építőiparban szerzett tapasztalat
  • hegesztési gyakorlat (láng, ív, CO)
  • fémszerkezetek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai kihívásokban bővelkedő, felelősségteljes munka

Illetmény és juttatások:

  • kezdő bruttó bér 550.000,- Ft, amely a tapasztalattól függően emelkedhet
  • versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
Cégnév: NEMZETBIZTONSÁGI SZAKSZOLGÁLAT