Feladatok

Az Aquaticum Debrecen Kft. vízforgató gépész pozícióba keresi leendő kollégáját.

Főbb feladatok:
- Az Aquaticum SPA fürdőmedencéinek üzemeltetése, vízgépészeti kezelése
- Fertőtlenítő-berendezések, szivattyúk, szűrőhengerek, felügyeleti számítógépek kezelése

A feladatok részletezése:

  • A rábízott gépek, berendezések szakszerű kezelése, a töltő-ürítő medencék üzemeltetése, vízkezelése a zavartalan üzemvitel érdekében, üzemnapló vezetése.
  • Eszközök, gépek, berendezések munkakezdés előtti ellenőrzése.
  • Műszakváltáskor a medencék, hőfokok paramétereinek közös ellenőrzése a váltótársával, a mért adatok  dokumentálása, a pótvizek beállítása.
  • A forgatott rendszerű medencék vegyszertartályainak ellenőrzése, feltöltése a megfelelő vegyszerrel.
  • Élményelemek, hullámgépek elindítása, leállítása.
  • Hévízkutak ellenőrzése, hidrofor- és nyomásfokozó szivattyúk üzemeltetése, ellenőrzése.
  • Beérkező vegyszerek átvétele, tárolása, dokumentálása.
  • A Mediterrán Szaunacentrum gőzgenerátorainak üzemeltetése, felügyelete.
  • A tűzvédelmi rendszer ellenőrzése, tűzvédelmi napló vezetése.
  • Kapcsolattartás a vegyész-laboránssal, karbantartásvezetővel és a vízgazdálkodási csoportvezetővel.
  • A kiadott takarítási, fertőtlenítési technológia ellenőrzése és betartatása.
  • Köteles részt venni a szakmai- és minőségirányítással, munkavédelemmel kapcsolatos oktatásokon, képzéseken.

Elvárások

  • Önállóság, megbízhatóság
  • Precíz és pontos, felelős munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Középiskolai vagy gépész szakmai végzettség

Előnyt jelent

A pozíció elnyeréséhez előnyt jelent, de hiánya nem kizáró ok:

  • Vízforgató gépész képzettség
  • Gépész végzettség
  • Uszodaüzemeltetési területen végzett szakmai tapasztalat,
  • Középiskolai végzettség
  • Informatikai alapismeretek
  • Műszaki területen szerzett szaktudás
  • Technikus
  • Víz-, gáz szerelői végzettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, 12/24-12/48 órás munkarend
  • Cafeteria
  • Munkaruha biztosítása
  • Kedvezményes személyzeti étkezés
  • Szakmai oktatás
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak
  • Szakmailag jól képzett kollégák támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Az 1994-ben alapított Aquaticum Debrecen Kft. a Debreceni Vagyonkezelő Zrt. holdingszervezet leányvállalataként tevékenykedik. Az AQUATICUM SPA & HOTEL az észak-alföldi régióközpont, Debrecen kiemelt övezetében, hazánk első természetvédelmi területén, a Nagyerdő szívében működik. A közel 8 hektáros területen található az Aquaticum Termálfürdő és Szaunavilág, az Aquaticum Mediterrán Élményfürdő, az Aquaticum Strand és az Aquaticum Termál & Wellness Hotel**** az ország egyik kiemelt turisztikai célpontja. A leányvállalathoz tartozik a városközpontban üzemeltetett a Hotel Lycium Debrecen**** is.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát!

Cégnév: Aquaticum Debrecen Mediterrán Élményfürdő