Feladatok

Gépész szerelői állást kínálunk!
Ipari környezetben víz-gáz valamint gépházi szerelőt keresünk a következő feladatokra (Budapest és vonzáskörzetében jellemző munkavégzés):
  • Gépházak építése, felújítása
  • Légtechnikai kivitelezés
  • Hűtés-, fűtés-, vízköri rendszerek szerelése és kivitelezése
  • Kazánok, folyadékhűtők, hőszivattyúk, légkezelő berendezések telepítése, időszakos karbantartása.
Kollégáink segítenek a betanulásban.

Elvárások

  • Jártasság a szakmában
  • Hegesztés DN250-ig (ív- és/vagy avi- és/vagy védőgázas hegesztés)
  • Alap csőszerelői tudás
  • Önállóan és csapatban tudjon dolgozni
  • Jó fizikai állapot
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kezdő fizetés nettó 400.000,- Ft - szakmai tudás, tapasztalat valamint végzettség függvényében növekedhet
  • Budapest és vonzáskörzetében jellemző munkavégzés
  • Céges telefon
  • Céges kisteherautó (opcionális)
  • Munkához szükséges teljes szerszámozottság
  • Munkaruha
  • Versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkavégzés HÉTKÖZNAP (túlóra közös megegyezés alapján lehetséges)
  • HOSSZÚTÁVÚ MUNKALEHETŐSÉG!

Céginformáció

Cégünk az LVV-Team Kft. egy családi vállalkozásból külön vált, gépész kivitelező cég, amely több mint 20 éves szakmai tapasztalatunknak, illetve a képzett szakembereinknek köszönhetően precíz tervezéssel, megbízható kivitelezéssel határidőre teljesíti vállalt projektjeinket.
Az LVV-Team Kft. megalapítása óta folyamatos fejlődés mellett fő épületgépészeti tevékenységének részét képezte víz-, gáz, fűtés-, hűtés-, légtechnikai/szellőztető rendszerek tervezése és átfogó kivitelezése, továbbá a légtechnikai rendszerek tervezése, bemérése valamint beszabályozása.
Az elmúlt időszakban tevékenységeink közé tartoztak a légkezelők folyadékhűtők, hőszivattyúk, osztott folyadékhűtők,- direkt elpárologtatós hőszivattyúk telepítése, hűtőköri csövezése, összeszerelése, valamint használati melegvíz, ivóvíz, csatornarendszerek kiépítése, légcsatorna hálózat szerelése, VRV, VRF rendszerek teljes körű szerelése, telepítése.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet, azonban előnyt jelent ha elküldi azt.