Feladatok

  • Épületeken belül vízcsővezetékek létesítése
  • Meglévő vízvezetékek javítása, karbantartása, szükség szerinti cserék végrehajtása
  • Vízcsőszerelvények szerelése, javítása, karbantartása,
  • Szociális helyiségek hideg- és melegvíz rendszereinek, szerelvényeinek javítása, karbantartása
  • Fűtési szezon beindításával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Épületek fűtési rendszereinek karbantartása, eseti javítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Megbízhatóság
  • Precizitás

Előnyt jelent

  • Hegesztési gyakorlat (láng- és ívhegesztő)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kedvező juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör
  • Szerződéses járat számos településről

Céginformáció

A VIDEOTON HOLDING ZRt. Ipari Park Vállalat legfőbb célja és feladata: partnerei fejlődéséhez, versenyképességének megőrzéséhez szükséges infrastruktúra szolgáltatások megbízható, költséghatékony és környezetet kímélő biztosítása.
Vállalatunk szerteágazó működési területe, tevékenységei, az eltérő szolgáltatási területek sokszínűsége, lehetőséget és teret kínálnak a változatos munkavégzéshez.
Társaságunk stabil hátteret, kiszámítható és tervezhető jövőképet kínál minden munkatársának.
Amennyiben szeretnél tagja lenni egy lendületes csapatnak, ahol van lehetőség a folyamatos fejlődésre, új technológiák és eljárások megismerésére, várjuk jelentkezésed.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!
Az önéletrajzban kérjük adja meg bérigényét!

Cégnév: VIDEOTON HOLDING ZRt. - Ipari Park Vállalat