LPP Hungary Kft. - MOHITO

Visual Merchandiser (Mohito - Westend)

Az LPP egy lengyel családi vállalkozás, a közép- és kelet-európai régió egyik leggyorsabban növekvő ruházati vállalata. Az LPP büszke tulajdonosa öt kiváló ruházati márkának: Reserved, Cropp, House, Mohito és Sinsay. 30 éve sikeresen működünk Lengyelországban és a világ különböző részein, jelenleg 39 piacon vagyunk jelen, köztük olyan ikonikus városokban, mint London, Berlin vagy Tel Aviv.

Célunk, hogy ambiciózusak legyünk, folyamatosan keresve az új kihívásokat és törekedve a fejlődésre. Az LPP erősségét a csapatunkban találjuk, amely ma már több mint 29,000 tehetséges munkavállalóból áll. Az ő szenvedélyük motivál minket, hogy mindig legyen bennünk elég energia és bátorság, hogy többet érjünk el. Az LPP a minőség, az innováció és a divat iránti elkötelezettsége révén folyamatosan formálja a ruházati ipart és szilárdan hisz abban, hogy a fejlődés és az együttműködés kulcsfontosságú az eredményességhez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzlet látványtervezési munkájának magas színvonalon való megvalósítása, koordinálása
  • Pontosan ismerni és alkalmazni a divatirányzatokat, trendeket és a vevők kívánságait
  • Árukészlet rendezése
  • Kirakatok kialakítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szeresd a divatot, az embereket, a pörgést
  • Kereskedelmi személet
  • Kreativitás
  • Minimum 1 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás munkavégzés
  • Jó hangulatú, családias munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Helyi tömegközlekedési bérlet
  • Vásárlási kedvezmény
  • Megbízható, kreativitásnak teret engedő munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút

Várjuk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: LPP Hungary Kft. - MOHITO