Feladatok

  • tűzvédelmi gyengeáramú rendszerek (tűzjelző, hő- és füstelvezető, oltásvezérlő rendszerek), beüzemelése, javítása, karbantartása
  • betanulást követően ügyfelekkel (pl. villanyszerelő kivitelező vállalkozások telepítőivel) történő szakmai kommunikáció, segítségnyújtás (pl. segítség a tűzjelző rendszer beüzemelésében)
  • alvállalkozó kivitelező vállalkozások terv szerű ellenőrzése
  • munkához tartozó dokumentálás elvégzése

Elvárások

  • villanyszerelő, vagy műszerész végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • önmagára és környezetére igényes, precíz, pontos,
  • felelősségteljes gondolkodás, együttműködési készség, jó kommunikációs képesség, határozott, önálló munkavégzési képesség
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • tűzjelző, RWA rendszer ismerete
  • biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat
  • emelőgép kezelői jogosítvány (karos-, ollós emelő)
  • tűzvédelmi szakvizsgák megléte
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend (H-P, 7:30-16:00 óra)
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Bejárási támogatás.
  • Igényes munkakörnyezet.
  • Vonatkozó tűzvédelmi szakvizsgák biztosítása.
  • Betanítás biztosítása.
  • Biztos, bejelentett munkaviszony.
  • Stabil vállalati háttér.
  • Év végi bónusz.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

Az Egresi Mérnökiroda Kft. főként a tűzvédelem területén tevékenykedik. Ügyfeleinket a mérnöki tervezéstől, a megvalósításon keresztül egészen a karbantartásig ki tudjuk szolgálni. Több külföldi tűzvédelmi termékeket, berendezéseket gyártó vállalatnak vagyunk a magyarországi disztribútora, minősített partnere (Johnson Controls, SIEMENS, Amerex, Ultrafog, stb). Az általunk kiépített tűzjelző, hő- és füstelvezető rendszerek beüzemeléséhez és karbantartásához keressük új, önálló munkavégzésre képes kollégánkat.

Fényképes önéletrajz elküldésével a Jelentkezés gombra kattintva.