Feladatok

Munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó főállású (8 órás) villanyszerelő kollégát keresünk cégünk ipari villamossággal foglalkozó csapatába!

Elvárások

Szakirányú végzettség
Önálló, dinamikus, precíz munkavégzés
B kategóriás jogosítvány
Megbízható, felelősségteljes hozzáállás

Előnyt jelent

Emelőgépkezelői jogosítvány
Kábelszerelői végzettség
Tervrajzolvasás (Eplan, Omegacad, Autocad)
Tűzvédelmi szakvizsga
VBF / VVF

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem (a bérezés minden esetben egyéni megbeszélés tárgya)
Határozatlan idejű munkaszerződés
Fiatalos, családias légkör
Folyamatos szakmai fejlődés, képzések
Változatos munkaterület

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A SZER-MA-VILL Kft. egy lassan 30 éve működő családi vállalkozás, amely 3 fő szakiránnyal foglalkozik: ipari villanyszerelés, lakossági asztalosság, és zöldterület karbantartás.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.