MVM Émász Áramhálózati Kft.

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Az MVM Émász Áramhálózati Kft, az MVM csoport tagja, a magyar energiapiac meghatározó szereplője, több mint 700 000 ügyfél számára biztosít villamos energiát.

Hosszú távon gondolkozunk: komplex energetikai megoldásainkkal és az energiaipar nemzetközi innovációinak hazai bevezetésével az energia új világát építjük. Nálunk szakmai fejlődésre, fontos feladatokra és biztos háttérre számíthatsz. Csatlakozz hozzánk!

Villanyszerelő - Gyöngyösi régió

Feladatok

  • A közép- és kisfeszültségű elosztóhálózat üzemzavarainak elhárítása és /vagy méréstechnikai feladatok ellátása
  • Összetettebb hálózatüzemeltetési, karbantartási és építési feladatok végrehajtása
  • Komplex diagnosztikai mérési feladatok, állapotfelmérés és bejárási munkák végrehajtása
  • Rendkívüli események bekövetkezése esetén a szükséges beavatkozások elvégzése a komolyabb károk megelőzésének érdekében
  • Készenlét tartása

Amit kérünk

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség vagy műszaki középfokú végzettség vagy villamosipari technikusi végzettség
  • 2-3 év villamosiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Informatikai eszközök használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatmunka
  • Technológiai utasítások betartása, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Ha döntéseidben megfontolt és következetes vagy
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Szívesen dolgozol csapatban
  • KIF FAM feljogosításokkal rendelkezel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, magán egészségbiztosítási szolgáltatás)
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő