Feladatok

  • Napi üzemeltetési folyamatban való közreműködés
  • Épületgépészeti és épületvillamossági rendszerek üzemeltetése
  • Általános épületkarbantartási feladatok elvégzése
  • Műszaki berendezések működésének felügyelete, a hozzájuk kapcsolódó dokumentációk naprakész vezetése
  • A műszaki hibák hatékony elhárítása
  • Napi, heti és havi szintű ellenőrzések elvégzése az elektromos hálózat, hűtés- fűtés rendszerek tekintetében

Elvárások

  • Villanyszerelő szakképesítés
  • Korábbi karbantartói tapasztalat
  • Szerszámismeret és magabiztos használatuk
  • Gyors helyzetfelismerő és kimagasló problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • További szakirányú végzettség (gépész, víz-, gáz- vagy fűtésszerelő)
  • Épületfelügyeleti rendszerrel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Cafetéria
  • Biztos, kiszámítható jövedelem
  • Teljes munkaidős munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalók számára
  • Munkaruha biztosítása