Feladatok

Melyekben számítunk leendő Kollégánkra:

  • Légtechnika, Klímatechnika hűtésköri rendszerek teljes körű hibaelhárítása, szerelése, karbantartása és telepítése
  • Fűtési rendszer: Gázkazánok teljes körű hibaelhárítása, szerelése, karbantartása
  • Gyors-kapuk automata kapuk/ ajtók telepítése/ javítása
  • Villanyszerelési munkálatok.
  • Hő és-Füst elvezetési rendszerek karbantartása, felülvizsgálata és javítása
  • Tűzgátló ajtók karbantartása, felülvizsgálata, javítása és telepítése

Elvárások

  • Villanyszerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság
  • A munkavégzés helye nem helyhez kötött, így vidéki munkavégzés is előfordul.

Előnyt jelent

  • Pest megyei lakhely (elsősorban Üllő, Szigetszentmiklós és környéke)
  • Önálló munkavégzés
  • 2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • fiatal, lendületes csapat
  • korrekt bérezés

Céginformáció

A S.P.A.T. Group a hazai építőipar, valamint az üzemeltetés és a karbantartás fontos szereplője.
Kimagasló szakmai felkészültséggel képesek vagyunk megfelelni a legmagasabb igényeknek is.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát!