Feladatok

  • Riasztó és tűzjelző rendszerek telepítése, javítása, karbantartása
  • Távfelügyeleti rendszer üzemeltetése
  • Kamerarendszerek telepítése, karbantartása
  • Egyéb gyengeáramú hálózatokkal kapcsolatos feladatok

Elvárások

  • Villanyszerelő, műszerész, informatikus, vagy egyéb villamos végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapszintű jártasság az informatikában
  • Legyen igényes a saját munkájával kapcsolatban

Előnyt jelent

Elektronikus rendszerek szerelésével kapcsolatos tapasztalatok.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Állandó 8 órás állás
  • Céges autó
  • Mobiltelefon
  • Hosszútávú stabil kiszámíthatóság
  • Vidéki munkatársaknak 100% útiköltség térítés

Céginformáció

A Söni Kft. immár 25 éve nyújt biztonságtechnikai szolgáltatásokat ügyfelei részére. Ezek közé tartoznak a betörésjelző riasztók, tűzjelzők, a kamerahálózatok és még jónéhány gyengeáramú rendszer. Cégünk a környék meghatározó vagyonvédelmi távfelügyeleti szolgáltatója.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem töltse fel önéletrajzát.