Feladatok

  • Villamos kötések kivitelezése ipari automatizálási rendszerek, célgépek esetén
  • Kábelnyomvonal kiépítése
  • Villamos kapcsolószekrény építés, kapcsolási és elrendezési rajz alapján
  • Aktív részvétel gép-, rendszer beüzemelési feladatokban
  • Villamos karbantartás, hibakeresés, javítás

Elvárások

  • Villamosipari végzetség
  • Villamos kapcsolási rajzok ismerete
  • Hajlandóság terepi munkavégzésre belföldön
  • Szakmai elkötelezettség
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előnyt jelent

  • Villamos szervizelésben, hibaelhárításban, terepi műszerezésben, kapcsolószekrény építésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Emelőgépkezelő jogosítvány

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (képzések támogatása)
  • Versenyképes bérezés
  • Üzemanyag támogatás
  • Kiküldetés alatt plusz napi juttatás

Céginformáció

H-Machine Mérnöki Szolgáltató Kft. (Tát)
Dinamikusan fejlődő és bővülő csapatunkba, villanyszerelő kollégát keresünk célgépek, szerszámgépek és ipari automatizálási rendszerekhez kapcsolódó villanyszerelői feladatok ellátására.