Feladatok

  • A vagyonkezelt létesítmények műszaki állapotának időszakos ellenőrzése, a helyiségekben jelentkező javítási és karbantartási munkák elvégzése karbantartási terv, és meghibásodás szerint;
  • az intézmény és hozzá tartozó területek erősáramú hálózatának és berendezéseinek szakszerű üzemeltetése, kezelése, karbantartása;
  • az üzemeltetett elektromos rendszerek figyelemmel kisérése, szükség esetén beavatkozás, a hiba elhárítása;
  • a díszvilágítási, karbantartási naplók precíz és maradéktalan vezetése, ezzel egyidejűleg az illetékes vezető tájékoztatása;
  • a rendezvények közben fellépő műszaki hibák elhárítása;
  • kisebb villanyszerelési feladatok ellátása (pl. égő, neon csere, kapcsolók, konnektorok felszerelése stb.);
  • az intézmény helyiségeinek rendszeres átvizsgálása, kisebb hibák helyszíni javítása;
  • anyagszükséglet megállapítása, anyagigénylés összeállítása és eljuttatása a szakmai irányító részére;
  • a vagyonkezelt létesítmények elektromos ellátását biztosító berendezések karbantartása, hibák javítása szabványoknak, szabályoknak megfelelően;
  • a vagyonkezelt létesítmények általános karbantartása, műszaki hibák elhárítása;
  • épületfelügyeleti rendszer kezelése;
  • villamos kiviteli tervek olvasása, értelmezése.

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • önállóság, megbízhatóság, precíz és pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • jól megközelíthető munkahely
  • kimagasló cafeteria juttatás

Céginformáció

Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!

Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak!

Budapesti irodánkba Villanyszerelő munkatársat keresünk.

Cégnév: Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.