Feladatok

Főbb feladatok közé tartozik:
  • lakossági villanyszerelési kivitelezés (pl: lakás villamoshálózatának felújítása, új építésű inkatlan elektromos hálózatának kivitelezése)
  • napelemes rendszer telepítéséhez kapcsolódó villanyszerelési munkálatok elvégzése

Elvárások

  • Villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány
  •  „B” kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • több éves szakmai tapasztalat
  • napelemtelepítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil fizetés
  • fiatal csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • bejelentett munkaviszony
  • teljes munkaidő

Céginformáció

2022-ben alapított vállalkozásomba keresem villanyszerelő csapatom legújabb tagját. Feladataink széles spektrumon mozognak: lakossági ügyfelek kisebb-nagyobb felújítási igényeitől az ipari csarnokok villanyszerelésén át a napelemes rendszerek kivitelezéséig számos projekttel foglalkozunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával tudsz jelentkezni.