Feladatok

Elosztóberendezések gyártásásával és rendszerek beüzemelésével foglalkozó partnerünk részére keresünk Villanyszerelő pozícióra munkatársat!

Feladatok:

  • Helyszíni felmérés elvégezése

  • Munkafolyamatok egyeztetése a partnerekkel

  • Eszköz-, szerszám-, és anyagszükségletet felmérése és meghatározása

  • Villanyszerelési munkálatok előkészítése

  • Épületvillamossági szereléseket elvégezése, elosztóberendezés szerelése

  • Fogyasztásmérőhely kialakítása és vezetékhálózatot kiépítése

  • Beltéri és kültéri világítás berendezések, szerelvények, villámhárítók szerelése, karbantartása

  • Kábelszerelési munkálatok elvégzése

Elvárások

Elvárások:

  • Villanyszerelő szakképzettség

  • B kategóriás jogosítvány

  • Önálló és precíz munkavégzés

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Villanyszerelői tapasztalat

Amit kínálunk

Ajánlat:

  • Korrekt bérezés

  • Szakmai képzések és oktatások

  • Céges gépjármű

  • Stabil hosszútávú munkalehetőség

Munkarend: 1 műszak (Hétfőtől - Péntekig)

Munkavégzés helye: 8095 Pákozd

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Viapan Group