Feladatok

Feladat:

  • műszaki paraméterek ellenőrzése, karbantartása

  • üzemzavar elháríítás

  • berendezések üzemeltetése

  • operatív munkán felül, villanyszerelési feladatok ellátása

Elvárások

Elvárások:

  • szakirányú szakmunkás vagy OKJ végzettség  (villanyszerelő)

  • legalább 3-5 év szakirányú tapasztalat

  • előny az automatizálásban és/vagy PLC programozásban esetleg pneumatikában szerzett jártasság esetleg ilyen irányú végzettség

  • 2 műszakos munkarend vállalása (06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00)

  • ügyelet vállalása (éjszaka, és/vagy hétvégén)

Amit kínálunk

Ajánlat:

  • havibéres elszámolás

  • 2 hétig napi bejelentés, majd szerződéses munkaviszony

  • szerződés esetén bérlettámogatás, illetve gépjármű elszámolás

  • műszakpótlékok

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Viapan Group