Feladatok

  • Lakossági és ipari épületek elektromos hálózatának kiépítésével kapcsolatos munkák
  • Kapcsolási rajzok olvasása és értelmezése
  • Egyéb villanyszerelési feladatok
  • Alvállalkozókkal való együttműködés
  • Országos munkavégzés, amely előfordulhat, hogy heteléssel jár

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (Villanyszerelő,Technikus)
  • Általános villanyszerelési tapasztalat
  • Talpraesett, jó szervezési és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Igényesség saját magára és a környezetére
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Emelőgépkezelői jogosítványok (ollós emelő, kosaras emelő)
  • Angol nyelvtudás
  • Hegesztő képesítés
  • Villamosipari szabványok ismerete
  • Ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • A fix bejelentett alapbér megegyezes kérdése. Függ a tapasztalattól és a hozzáállástól.
  • Kiváló felszereltségű eszközpark
  • Állandó szakmai és technikai háttértámogatás a tervezői csapattól
  • Ingyenes minőségi munkaruha és védőfelszerelés
  • Általánosan egy műszakos munkarend (H-P)
  • Munkába járási támogatás projekttől függően
  • Céges mobil flotta előfizetés
  • Hosszútávú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Kollégáink számára a projekthelyszíneken szaniterkonténert és étkezőkonténert biztosítunk
  • Családias légkör: Olyan munkahelyet teremtünk, ahol mindenki otthon érezheti magát.
  • Szakmai fejlődés: Nálunk nem csak munkát kapsz, hanem lehetőséget is a folyamatos tanulásra és fejlődésre. Változatos feladatok és különböző helyszíneken végzett munkák várnak rád.
  • Megbecsülés: Hiszünk abban, hogy a kemény munka elismerést érdemel.
  • Vezetőink elérhetősége: Kisvállalati kultúránk része, hogy a vezetők is elérhetőek és nyitottak a párbeszédre. Nálunk mindenki hangja számít, és a visszajelzésekre való nyitottság alapértékünk

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Nexus Constructions főként lakossági és ipari épületek elektromos hálózatának kiépítésével foglalkozik. Mögöttünk áll egy egész tervezői csapat most viszont olyan emberekre van szükségünk, akik a megvalósításban erősek, hogy általuk létrejöhessen egy új stabilan és profin működő csapat.
Kollégáinknak hosszútávú, stabil munkahelyeket kínálunk segítve ezzel szakmai fejlődésüket, céljaik elérését és terveik megvalósítását.

Kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva, csatolja fényképes önéletrajzát.