Feladatok

  • Telephelyek elektromos állapotának ellenőrzése, javítása
  • Telephelyeken váratlan elektromos meghibásodások elhárítása
  • A KFT. elektromos berendezéseinek illetve szerszámainak karbantartása
  • Tervezett elektromos karbantartások elvégzése
  • Felmerülő felújítási munkálatok elvégzése
  • Szállító járművek illetve targoncák elektromos karbantartása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • minimum 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • pozitív hozzáállás
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • vegyipari, autóipari jártasság
  • fémipari gyakorlat
  • hidraulikai-pneumatikai tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • teljes bejelentés
  • fizetett szabadság
  • 1 műszakos munkarend
  • igény szerint túlóra vállalására van lehetőség
  • kiszámítható, stabil munkavégzés
  • kreatív változatos feladatok
  • bejárás támogatás (18 Ft, -/km)

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Zolend Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
debreceni központú, dinamikusan fejlődő gépgyártó cég