Feladatok

Tetőcserép gyártó partnercégünkhöz keresünk Villanyszerelő munkatársat, Lentibe. 50 km körzetben 100%-os munkába járás támogatással, saját gépjárműre is.

  • Gyártósori és egyéb termelő berendezések elektromos karbantartása, hibáinak kutatása, javítása, azok dokumentálása

  • Tervszerű, megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása

  • Géptelepítések elvégzése, új és használt gépek üzembe helyezése, beállítása

  • Gépalkatrészek felújítása, alkatrészigény jelentése, gépdokumentációk kezelése

Elvárások

Amit várunk:

• Középfokú villanyszerelői szakirányú végzettség

• Eltökéltség hosszú távú munkához

• Pontos, precíz munkavégzés, felelősségvállalás

• Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek

• 12 órás munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása (6:00-18:00 és 18:00-6:00)

Legalább 1-2 év tapasztalat

Előny:

• PLC- vezérléstechnikai ismeretek

• Gyártásban szerzett több éves tapasztalat

• Szoftverismeretek, SAP használat

• Mechatronikai technikus / automatizálási technikus vagy erősáramú berendezések szereléséhez kapcsolódó képesítés

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

• Korrekt bérezés

13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján

• Egyedülállóan magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keret (már próbaidő alatt is)

100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is

• Egyéb juttatások

• Hosszútávú munkaviszony

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Viapan Group