Villamosmérnök, villamos technikus naperőművi rendszerek tervezéséhez

Pest megye

Feladatok

Főbb feladatok:
    • Telepítési terv készítés
    • Konfiguráció készítés
    • Elsőre HMKE méretű erőművek, később visszatáplálás védelmes erőművek tervezése iránymutatás alapján
    • Naperőmű projektekhez kapcsolódó tárolási igények megértése és műszaki támogatása
    • Az erőművi műszaki előkészítés szakmai támogatása vezető tervező iránymutatása alapján

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:
      • Szakirányú felsőfokú esetleg középfokú végzettség
      • Számítógépes ismeretek (masszív AutoCad, Office)
      • Precizitás, önállóság
      • Jó problémamegoldó készség
      • Mérnöki csapatmunka szemlélet
      • Tanulni és fejlődni akarás

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
      • „B” kategóriás jogosítvány
      • PV területen szerzett tapasztalat
      • Energiatárolás területen szerzett tapasztalat
      • Bármelyik célprogram ismerete: PVCase, PVSyst, PVSol, AC Electrical, Dimensin)
      • Villamosenergia tárolási technológiák és szabályozási környezet naprakész ismerete
      • értő figyelem és őszinte vélemény nyilvánítási képesség
      • ha mérnők vagy technikus hölgy vagy

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
      • Fiatalos, jó hangulatú és rugalmas, de professzionális csapat
      • Igényes munkakörülmények, minőségi eszközökkel történő munkavégzés
      • Versenyképes jövedelem
      • Juttatási rendszer: gépkocsi használat, céges laptop és mobiltelefon
      • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása, szakmai továbbképzések, változatos feladatok

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szívesen lennél tagja annak a csapatnak, amely már több mint 10 éve fejleszt naperőműveket Magyarországon? Jó érzéssel tölt el, ha egy munkának nemcsak a kezdeténél lehetsz ott, de egészen az üzemeltetésig elkísérheted a projektet? Motivál a dinamikus, az alkotásban nagy szabadságot nyújtó munkahelyi légkör?
Cégünk 2009 óta foglalkozik ipari és erőművi méretű napelemes erőművek tervezésével, kivitelezésével és komplex projekt fejlesztéssel. Főbb ügyfeleink között számos nagyvállalat, kereskedelmi központ illetve logisztikai bázis található.
Közcélú hálózatba termelő saját naperőműveink és ipari környezetben telepített projektjeink tárolási megoldásainak fejlesztéséhez keressük új kollégánkat.

"Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.