Feladatok

  • Az illetékességi körébe tartozó hálózatokon végzendő tervszerű munkák igénybejelentésének fogadása, ütemezése, koordinálása, ellenőrzése és engedélyezése.
  • Együttműködés az üzemeltetőkkel, üzemirányítási szakterületekkel és külső partnerekkel.
  • Hatáskörébe tartozó ügyfelek esetében Üzemviteli megállapodások készítése, aktualizálása.
  • Üzemirányítási dokumentációs rendszerek használatának felügyelete, adminisztrátori feladatok ellátása.
  • Üzemirányítási és Hivatali jelentések elkészítése határidőre, ellenőrzött adattartalommal, szükség esetén annak korrigálása.
  • Kapcsolási és feszültségmentesítési utasítások engedélyezése, az engedélyezési folyamat nyomon követése és utóellenőrzése.
  • Közreműködés korlátozási rendszerek kidolgozásában.
  • Kisfeszültségű üzemi statisztikák, beszámolók elkészítése.
  • Kisfeszültségű hiba és tervezett munkák adatinak összegyűjtése, azok feldolgozása.
  • Garantált szolgáltatások teljesítéséhez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség, legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodás

Előnyt jelent

  • Illetékességi területén megszerzett F6 feljogosítás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Áramdíj kedvezmény
  • Kiemelkedő premizálási rendszer
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Mobilitás támogatása
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
Cégnév: OPUS TITÁSZ Zrt.