Csatlakozz a világ egyik vezető autóipari beszállító cégéhez, amely híres az innovációról, a minőségről és a kiválóságról!

Villamosmérnök (Projektmunka - 4 év)

Munkavégzés helye: Dunaújváros / Rácalmás

Elvárások:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Beruházásokban vagy kivitelezési projektekben szerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • Aktív angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Két barnamezős beruházási projekt teljes lebonyolításában történő részvétel
  • Tervezési és engedélyeztetési folyamatok koordinálása
  • Beérkező ajánlatok minősítése, szerződések előkészítése, kisebb kiegészítő munkálatok esetén műszaki specifikációk összeállítása
  • Külsős műszaki ellenőrök munkájának ellenőrzése és koordinálása
  • Szakági tervek ellenőrzése, véleményezése
  • Kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók munkájának irányítása
  • Kooperációk szervezése, azokon történő részvétel, technológiai-szerelési munkálatok felügyelete
  • Fővállalkozó minőségbiztosítási rendszerének folyamatos ellenőrzése
  • Rendszeres műszaki riportálás a vezetők felé
  • Megrendelői és fővállalkozói elszámolások összeállítása, alátámasztása
  • Részvétel az átadási és üzembe helyezési eljárások során
  • Hatósági engedélyeztetési eljárások mérnöki támogatása
  • A műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartatása a teljes projekt során
  • Termelő gépek, gyártósorok telepítésének szakmai támogatása

Előnyök:

  • SAP tapasztalat
  • Felelős műszaki vezető és/vagy műszaki ellenőrzési engedély
  • Erősáramú rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat
  • Tűzvédelmi vagy tűzjelző rendszerekben szerzett jártasság

Amit kínálnak:

  • Cafeteria
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes vállalati busz:
    • Felvevő pontok: Dunaújváros, Baracs, Előszállás, Buda, Pest, Székesfehérvár, Kalocsa, Százhalombatta, Pusztaszabolcs
    • Budai  megállók: Bölcsőde, Hárshegyi út 7., Bíróság, Labanc út 7., Budagyöngye, Városmajor, Királyhágó utca, Csörsz utca (MOM Park)
    • Pesti megállók: Árpád híd, Lehel tér, Nyugati pályaudvar, Oktogon, Blaha Lujza tér, Harminckettese tere, Corvin negyed, Boráros tér, Petőfi híd - budai hídfő, Építész utca, Növény utca, Érd - Állami Gazdaság
  • Gépkocsi támogatás (ahonnan nincs busz): 50 HUF/km
  • Ingyenes szálláshely (100 km felett)
  • Kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség

A meghirdetett pozícióra a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Cégnév: Get Work Trend Kft