Feladatok

  • Létesítmények, berendezések és hálózatok szakszerű üzemzavar elhárító és tervszerű megelőző karbantartása, javítása
  • Műszaki felmérések, áramkörök tervezése, dokumentáció összeállítása
  • Kivitelezési, javítási, korszerűsítési, beruházási feladatok előkészítése
  • Belső, külső kivitelezők koordinálása
  • Szerződések, rendelések előkészítése és műszaki ellenőrzése, karbantartási nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség
  • Erősáramú tapasztalat
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Előnyt jelent

  • Robbanásbiztos berendezések kezelésére jogosító végzettség, ezen a téren szerzett tapasztalat
  • Alállomáskezelői végzettség
  • Tervező programok ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles jutalékcsomag: pl. fix Cafeteria keret, különböző biztosítások és támogatások és egyéb munkavállalói kedvezmények
  • Stabil hátterű és bevételű cég, hosszútávú és biztos munkalehetőséget biztosítva
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Rugalmas, támogató csapat és jó munkahelyi légkör
  • Változatos projektek, jelentős hazai és nemzetközi beruházások

Céginformáció

Karbantartási csapatuk bővítése céljából Villamosmérnök kollégát keresünk Partnercégünk számára Komárom-Esztergom vármegyébe!