Villamosmérnök Híradástechnikai terület

Fejér megye
Profession Services logó

Villamosmérnök (Híradástechnikai terület)

Elvárások

  • Villamosmérnök, vagy Fizikus felsőfokú végzettség (Híradástechnikai szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • 3D-s optikai rendszerek és mikrohullámú rendszerek ismerete
  • Utazási hajlandóság külföldre

Juttatások

  • Br. 1.100.000 – 1.300.000 Ft havi fizetés
  • év végi bónusz: éves bruttó bér 10-20%-a
  • étkezési hozzájárulás
  • alkalmankénti home office
  • bejárási támogatás
  • külföldi munkavégzés esetén a szállás, étkezés támogatása, valamint kiemelt napi díj

Feladatok

A pozícióban egy olyan egyedülálló technológiával dolgozhatsz, melyet ipari szinten mi egyedül alkalmazunk a világon.

  • 3D-s optikai rendszerek, illetve mikrohullámú rendszerek fejlesztése
  • 2-3 hetes külföldi utakon történő részvétel
  • Mérési eljárásokban történő részvétel
  • berendezések installalálása
  • ügyfélsupport, ügyféltámogatás.

Munkavégzés helye:

Dunaújváros, esetenként külföldi munkavégzés

Nagyon várjuk, hogy veled dolgozhassunk! Kattints és jelentkezz most!

Cégnév: Profession Services