Feladatok

Ha szereted a pörgést, a változatos és sokrétű feladatokat, valamint nem ijedsz meg a kihívásoktól, akkor ez a lehetőség pont neked szól!
Amennyiben villamosmérnök szakos hallgató vagy várjuk a jelentkezésed!

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok villamosmérnök szakon
  • Heti 2-3 nap vállalása szorgalmi időszakban is
  • Legalább 1 éves gyakornoki idő vállalása
  • Legalább középszintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Br. 1900 - 2100 Ft / óra
  • sikeres gyakornoki munka (1 év) után stabil munkahelyet kínálunk a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál egy jó közösség tagjaként
  • a szakodhoz kapcsolódó szakmai feladatok
  • folyamatos és egyénre szabott fejlődési lehetőség
  • új kapcsolatokat építhetsz ki változatos multinacionális projektek mentén
  • önálló felelősségi kör

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek, küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzodat! Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)