Feladatok

• Felelősségvállalás a nagyfeszültségű alállomások száraz transzformátorainak, közép- és kisfeszültségű kábeleinek tervezéséért, ajánlatok kiértékeléséért, építéséért és kivitelezéséért, a rendszer átvételéért, valamint a későbbi rendszer üzemeltetéséért és karbantartásáért,
• a kivitelező cég támogatása minden elektromos kivitelezési tevékenységében,
• részvétel a tervezők által rendelkezésre bocsátott rajzok felülvizsgálatában,
• részvétel az építési tervek felülvizsgálatában; ellenőrzi a megvalósulási tervek alapján a kivitelezés végrehajtásának részleteit,
• egyeztetés a tervezőirodával az építés során felmerülő műszaki problémák megoldása érdekében,
• Change management folyamatokat támogatása, irányítása,
• a projektmenedzsment partner felügyeleti tevékenységének rendszeres ellenőrzése, az építési munkák és anyagok minőségének biztosítása érdekében,
• a projekt előrehaladási tervének ellenőrzése,
• együttműködve a műszaki felügyelettel részt vesz a projekt különböző munkáinak az átvételében,
• segíti a felettesét a projekt esetleges minőségi és munkabiztonsági problémáinak kivizsgálásában,
• a létesítmények átadása után képviseli saját szakterületét az épületkarbantartó csapatban.

Elvárások

• Felsőfokú villamosmérnöki végzettség és villamos alállomás kezelésére feljogosító végzettség,
• villamos rendszerek üzemeltetésében és karbantartásában szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
• legalább 5 év nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat tervezésben, kivitelezésben, projekt koordinációban,
• aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
• vezetői attitűd, kisebb csapat irányításában jártasság.

Előnyt jelent

• Műszaki ellenőri jogosultság

Amit kínálunk

• Kiemelt bérezés és juttatási csomag, 13. havi fizetés,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
• igényes, modern munkakörnyezet.