Prohuman Zrt.
Partnercégünk közel 600 főnek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. Német cégcsoport leányvállalataként Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója. Bővülő csapatukba keresünk villamosmérnök kollégát!

Villamosmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelő gépek (öntő-, megmunkáló gépek, robotok, célgépek) folyamatos működésének biztosítása villamos oldalról
  • Hibafeltárás és – elhárítás
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Egyedi gépek építése
  • PLC programok (Siemens, Omron) módosítása, írása
  • Javaslattétel a termelőberendezések hatékonyságának növelésére
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséged- Villamosmérnök/Mechatronikai mérnök - és 1-3 év tapasztalatod van, vagy
  • Középfokú szakirányú végzettséged és minimum 5 éves szakmai tapasztalatod van villamos karbantartás területén (PLC program ismerete)
  • Rugalmasság, önállóság, analitikus gondolkodásmód jellemez
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Öntő és megmunkáló gépek karbantartásában szerzett tapasztalatod, valamint angol vagy német nyelvtudásod mindenképp előny
  • Amit kínálunk:

  • Havi prémiumok
  • Kiemelkedő utazási költségtérítés
  • Színvonalas szakmai tréningek
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!