Feladatok

  • A termelési üzemhez tartozó munkafolyamatok magas minőségű elvégzése:
    • Gépészeti villamos szerelés
  • Termelési folyamatok, munkautasítások betartása
  • 5S fenntartása, termelési terület tisztán tartása

Elvárások

  • Villamosipari végzettség  (villanyszerelő, műszerész, autóvillamossági szerelő, erősáramú berendezés szerelő ), vagy több éves szakmában szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási képesség

Előnyt jelent

  • Autóbusz vagy személyautó gyártásában, karbantartásában szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

A BYD ltd. Kína egyik legnagyobb magánkézben lévő vállalata. 1995-ös alapításától kezdve a cég szilárd alapokra helyezte szakértelmét az újratölthető akkumulátorok területén, így a fenntartható fejlődés egyik vezető képviselőjévé vált világszinten a megújuló energiaforrásokkal nyújtott megoldásaival.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
Cégnév: BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft.