VPP SOLAR Kft.

Energetikai Projektek fejlesztésével, kivitelezésével és üzemeltetésével, valamint komplex Energetikai Megoldások fejlesztésével foglalkozó dinamikusan fejlődő Társaság, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Villamos Tervezőmérnök

A budapesti székhelyű vállalat megújuló energetikai projektjeinek- tetőre, valamint szabadföldre telepített, naperőművek – mérnök támogatásához keres senior és junior munkatársakat

Feladatok:

  • Energetikai projektek (jellemzően naperőművek) létesítésének, villamos szakági tervezésében való részvétel:
    • elrendezési és nyomvonal tervek készítése AutoCAD tervező szoftverben
    • egyvonalas és áramutas tervek készítése Eplan Electric P8 tervező program segítségével
    • erőművön belüli monitoring és biztonságtechnikai rendszerek tervezése
    • részvétel engedélyezési és kiviteli tervdokumentációk összeállításában
  • Esetenként helyszíni felmérések lebonyolítása, dokumentálása, értékelése
  • Senior munkatárs esetén, tervezési feladatok koordinálása, szakági tervezők, kivitelezők tevékenységeinek összehangolása, műszaki egyeztetések

Elvárásaink:

  • Felsőfokú, villamos- és/vagy energetikai mérnöki végzettség, vagy juniorok esetében folyamatban lévő tanulmányok (Bsc, Msc)
  • Önálló, igényes munkavégzési képesség, analitikus gondolkozásmód, projekt szemlélet
  • Tervezőszoftverek (AutoCAD, Eplan) és MS Office felhasználó szintű ismerete

Előnyök:

  • Mérnökkamara által kiadott tervezői jogosultság, vagy annak megszerzéséhez szükséges feltételek megléte. (V-Építményvillamossági tervezés)
  • PV erőművi, vagy más Energetikai létesítmények tervezési gyakorlata
  • Szakterületre vonatkozó felelős műszaki vezetői vagy felelős műszaki ellenőri jogosultság (MV-ÉV, ME-V)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Magas minőségű munkakörnyezet, új irodában, és privát használatra is használható munkaeszközök (céges telefon, laptop)
  • Hosszútávon tervezhető jövő, versenyképes jövedelem (béren kívüli juttatások, teljesítményarányos bónusz)
  • A legjobban prosperáló iparág, innovatív energetikai megoldásaiban való közreműködés,
  • Dinamikusan fejlődő társaságnál szerzett széleskörű tapasztalat, Inspiráló szakmai környezet, tudástranszfer
  • Előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés támogatása
  • Junior Munkatársak esetén, rugalmas, nappali hallgatói jogviszony mellett menedzselhető munkavégzés (megbeszélés szerint heti 20h, 30h vagy 40h-ban)

Magas szintű munkakörnyezet, munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület IP West Irodaház (XI. kerület, Budafoki út 91-93.)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.

Cégnév: VPP SOLAR Kft.