Feladatok

  • egyedi célgépek villamos vezérlésének tervezésében, fejlesztésében való részvétel,
  • fejlesztési projektek aktív támogatása, új koncepciók, technológiák vizsgálata, tesztelése, dokumentálása,
  • egyedi célgépek villamos vezérlésének kialakítása, szerelése műszaki rajzok alapján,
  • műveletközi villamos mérések elkészítése,
  • gépek beüzemelése, karbantartása, részvétel a hibafeltárásban, megoldásban,
  • régebbi gépek átépítésében való aktív szakmai részvétel.

Elvárások

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • szakmában eltöltött minimum 2 év tapasztalat,
  • műszaki rajzok olvasásának, értelmezésének készsége,
  • villamos szabványismeretek,
  • önálló munkavégzés,
  • rugalmasság, strukturáltság, kitartás,
  • szakmai fejlődési szándék,
  • utazási hajlandóság külföldi projektekhez,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • idegennyelv ismeret (angol vagy német),
  • EPLAN tervező szoftver ismerete,
  • PLC programozási ismeretek,
  • ipari kamerarendszerek programozásában való jártasság.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony,
  • korrekt piaci bér,
  • munkába járás támogatása,
  • változatos, folyamatosan megújuló ügyfél és feladatkör,
  • nemzetközi ügyfélkör által biztosított hosszú távú munkalehetőség.

Céginformáció

Cégünk profilja az autóipar gyártási folyamataihoz kapcsolódó készülékek, gépek és teszttechnikai berendezések -szivárgás vizsgálat, -hideg teszt, -meleg járatás fejlesztése és gyártása.

A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.