Feladatok

  • A projektek összefogása, koordinálása
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • Előzetesen tervezett költségek tartása
  • A projektben résztvevők munkájának koordinálása
  • Megrendelővel és társosztályokkal való folyamatos egyeztetés
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntés előkészítés
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Alvállalkozók, beszállítók teljesítés igazolásainak kiállítása

Elvárások

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Mobilitás (több telephelyen való munkavégzés)
  • MS Office szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

- 5 éves épületvillamosság területen szakmai tapasztalat
- felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, lendületes, támogató csapat és színvonalas munkakörnyezet
  • Stabil, innovatív vállalkozás
  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés

Céginformáció

A VILLTEK Zrt története a VILLTEK Kft 1991-ben történt megalapításával kezdődött. A sokéves épületvillamossági és biztonságtechnikai tevékenység során megszerzett tapasztalat kamatoztatásával egyre szélesebb körben tettünk szert elégedett partnerekre az intézményi, vállalati és az egyéni megrendelők körében egyaránt. Jövőbeni terveink, hogy a folyamatos fejlődés révén növeljük cégünk meghatározó szerepét a régióban, valamint a hazai piacon egyaránt.

"Jelentkezés" gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.
Cégnév: VILLTEK KFT.