BEKO Engineering KFT.

Villamos- és irányítástechnikai mérnök

Szívesen lennél részese egy teljesen új, nemzetközi szinten is nívós gyár felépítésének?

Csatlakozz hozzánk és járulj hozzá nemzetközi csapat tagjaként egy új beruházás létrejöttéhez!

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • A kiválasztott tervezési koncepció részletes kidolgozása: erősáram, gyengeáram, vezérléstechnika, életvédelmi rendszerek (Sil2)
  • A helyszíni P&ID (csővezeték- és műszerterv) tervek frissítése és felülvizsgálata
  • Az egyeztetett projektek technológiai támogatásának koordinálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal, technológiai beszállítók értékelése
  • Projektmenedzsment, telepítés, üzembe helyezés, próbák és hibaelhárítás koordinálása
  • Költségkalkulációk és részletes próba- és telepítési programok készítése a technológiai területek számára
  • A gép/anyag kapcsolódási pontok megértésének fejlesztése, optimális megoldások biztosítása
  • Adatbázis naprakészen tartása, technológiákkal kapcsolatos tudásmenedzsment kialakítása, dokumentálása
  • A technológiákkal kapcsolatos ismeretek kezelése SOP-ok (szabványos működési eljárások), OPL-ok (egypontos leckék) és karbantartási eljárások révén

MILYEN HÁTTÉRRE LESZ SZÜKSÉGED?

  • Preferáltan villamosmérnöki diploma
  • 3-5 éves gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Gyártástervezés, gyártási ismeretek és tapasztalat a statisztikai elemzés, folyamatszabályozás és a műveletek kockázatértékelése terén
  • Elektromos specifikációk ismerete
  • Projektszemlélet, jó kommunikációs és tárgyalási készségek
  • WCM (világszínvonalú gyártás) vagy hasonló lean rendszer ismerete (különösen a korai berendezések kezelése terén: EEM – Early Equipment Management)
  • Megoldásorientált, agilis és proaktív hozzáállás

ELŐNYT JELENT:

  • Beruházási projektben szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Nemzetközi csapatban történő munkavégzés
  • Munkabiztonsági területen szerzett képesítés vagy tapasztalat

MÉG TÖBB OK, HOGY A BEKO-HOZ CSATLAKOZZ:

  • Stabil, osztrák hátterű vállalat, idén 34 éves múlttal Magyarországon
  • Alapbér + személyre szabható Cafeteria br. 36.000 Ft/hó + 13. havi juttatás
  • Szakmai képzések szervezése egyéni igények alapján, soft skill és nyelvi képzések
  • Egyéni coaching lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények
  • 5 évente jubileumi bónusz
  • TOP dolgozó és BEKO BEST kitüntetések (külön díjazással)
  • Munkatárs ajánlási program: bruttó 600.000 Ft minden sikeres ajánlás után
  • Izgalmas projektfeladatok, lehetőség a fejlődésre, előrelépésre

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Nyírbátor

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök