Feladatok

  • A képzés az általános ismertető után 2-3 fős csoportokban a Baromfi Coop Kft. teljes termelési integrációjának megismerésével kezdődik.
  • A csoportok (2-3 fő) minden fontosabb tevékenységi területen 2-3 hetet töltenek.
  • Az alaptevékenységek megismerését követően valamennyi résztvevő bevonásával elméleti képzés-oktatás lesz tartva (kb. 2 *14 nap).
  • A továbbiakban a gyakorlati képzés és tudás, készségszintű fejlesztése történik (2* 1 hónap).
  • A negyedik-ötödik hónapban megtörténik a meglévő és szerzett képességek felmérése, értékelése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (nem kizárólag agrár - főiskolai vagy egyetemi végzettség az elvárás);
  • Önálló, megbízható, pontos munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Terhelhető munkabírás;
  • Rugalmasság, kezdeményező készség;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás (nem nyelvvizsgához kötött, de legalább alapfokú nyelvtudás);
  • Legalább 2-4 éves alsó- vagy középvezetői munkatapasztalat (bármilyen területről: pénzügy, termelés, logisztika, stb.).

Amit kínálunk

A képzés időtartalma:

  • 10 hónap

A képzés időtartalma alatt:

  • ​​​​​A résztvevők versenyképes fizetést, továbbá utazási és szállásköltségtérítést kapnak (szállásköltségtérítést azok számára biztosítunk, akik 80 km vagy attól nagyobb távolságban laknak).

A képzés alatti foglalkoztatási forma:

  • Teljes munkaidős (heti 40 órás) munkaviszony, a képzés befejezése után folytatott, további 10 hónapos tanulmányi szerződéssel.

A képzés helyszíne:

  • Az elméleti oktatás: Baromfi Coop Kft. központjában lesz (Nyírkércs, Petőfi út 41.).
  • A gyakorlati oktatás: Baromfi Coop Kft. tenyészbaromfi, brojlercsirke telepein továbbá keltető üzemében, takarmánykeverő üzemében és központi laboratóriumában lesz.

Leendő munkatársainknak biztosítunk:

  • A beosztásának megfelelő bérezés
  • Kiegészítő juttatások:

- céges laptop;
- céges telefon.

Céginformáció

A Master Good cégcsoport Magyarország egyik legsikeresebb családi vállalkozása, amely integrált takarmány-termeltetéssel, -baromfitenyésztéssel, -keltetéssel, brojler hízlalással és feldolgozással foglalkozik. Az élő baromfi elsődleges feldolgozását (vágás, darabolás) és a tovább feldolgozott termékek előállítását a Master Good Kft. szervezi és irányítja.