Feladatok

  • Klinikai tömbhöz beérkező valamennyi postai és egyéb küldemény, irat kezelése, dokumentálása
  • a klinikaiigazgató (bejövő és kimenő) belső és külső levelezésének bonyolítása
  • vezetői programok egyeztetése, számontartása és szervezése
  • koordinálja és előkészíti a vezetői feladatszabályozásokat az intézmény egységeivel
  • a klinikaiigazgató nemzetközi kapcsolattartásában ügyintézés, tárgyalások, utazások szervezése
  • rendezvények, értekezletek, megbeszélések, beszámolók megszervezése
  • működéshez szükséges irodaszerek, informatikai és egyéb eszközök beszerzése, utánrendelése
  • szervezeten belüli szoros együttműködés

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • informatikai rendszerek magas szintű ismerete és használata (O365, SharePoint, World, Excel)
  • SAP, Posszeidon rendszerek ismerete
  • önálló munkavégzés
  • magas fokú kreativitás
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • pontosság, határidők tartása, megbízhatóság
  • eredményorientáltság, csapatmunkára való készség
  • rugalmasság

Előnyt jelent

  • további idegennyelv ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • nagy múltú Egyetem, stabil munkahely

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelést biztosítunk munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény vehető igénybe (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 12 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • szakmai önéletrajz
  • nyilatkozat hozzájárulásról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és a pályáztató Szervezeti és Működési Szabályzatában meghatalmazottak megismerhessék