Feladatok

  • Közreműködik az igazgató döntéseinek közvetítésében, koordinálja a hozott döntések nyilvántartását, nyomon követi az azokból eredő feladatok végrehajtását, ellenőrzi a határidők betartását.
  • Részt vesz az igazgatói döntésekhez szükséges háttéranyagok összeállításában, szervezi az anyagok összeállításához szükséges folyamatokat, biztosítja a szükséges információk áramlását.
  • Koordinálja az Igazgatóság szervezeti egységei közötti feladatellátás gördülékeny ügymenetét, folyamatszervezés biztosítását.
  • Az Igazgatóság folyamatainak adminisztratív támogatása, dokumentumok kezelése, iratkezelés, kapcsolattartás a Kancelláriával, Igazgatóságokkal és más társszervezetekkel.
  • Belső egyetemi dokumentumok előkészítése, egyetemi szabályzatok ismerete, alkalmazása.
  • Érkező vendégek és bejövő telefonhívások fogadása, találkozók megszervezése, levelezés kezelése.
  • Adatszolgáltatások összeállításában való közreműködés.
  • Az Igazgatóság beszerzési eljárásainak elindítása, koordinálása, nyomon követése.
  • Belső postázási feladatok ellátása, küldemények feladása.
  • Szervezési, ügyviteli, koordinációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Ügyfélorientált szemléletmód, vidám, együttműködő személyiség
  • Dinamikus munkastílus
  • Lojalitás, alkalmazkodóképesség a munkavégzés során,
  • Szervezőkészség,
  • Diplomáciai érzék
  • Alaposság és igényesség (szabályzatok ismerete és alkalmazása elvárás)
  • MS Office ismeretek (Excel, Word, Outlook) készségszintű használata
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • élhető munkatempó,
  • folyamatos visszajelzés,
  • támogató munkahelyi légkör,
  • cafetéria juttatás,
  • kedvezményes parkolási és sportolási lehetőség

Céginformáció

A több mint 240 éves múltra visszatekintő Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem vezető szerepet tölt be a felsőoktatásban. Campusunk a  Szabadság-hídtól egészen a Petőfi-hídon túl húzódik számos műemlék épülettel, parkos sétányokkal a budai rakparton. Egyetemünk nyolc karán, tudományos és kutató intézményeiben közel 22.000 magyar és külföldi hallgató részesül oktatásban. Az Egyetem működését a Kancellária, mint szolgáltató szervezeti egység támogatja.

A lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk jelentkezésüket a lenti dokumentumokkal. Jelentkezéskor a pozíció megnevezése mellett található azonosítószámot kérjük feltüntetni. Amennyiben a pályázati felhívások szövegében eltérés található, az Egyetem honlapján közzétett kiírás szövegét kell irányadónak tekinteni. Végzettségtől, gyakorlattól és projektektől függően az illetmény munkáltatói döntés alapján pozitív irányban eltérhet a törvényi minimumhoz képest.

Ha illik rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz az alábbi dokumentumok benyújtásával:

  • Szakmai önéletrajz,
  • Végzettséget és képzettséget igazoló okiratok másolata,
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez

Munkavégzés helye: Budapest, Egry József utca 20-22. A épület

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.06.30.

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázatban foglalt és maradéktalanul beküldött dokumentumok fényében tekintjük érvényesnek a jelentkezést.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.07.05.

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.07.08.

Cégnév: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem