Feladatok

  • - Vevőtanácsadás és eladás
  • - Üzlet nyitásához és zárásához kapcsolódó feladatokat látsz el
  • - Árukezelés és prezentáció
  • - Vállalati mutatók figyelése
  • - Az üzlevezető távollétében vezeted az üzletet és koordinálod a csapatot
  • - Adminisztratív feladatok - BackOffice
  • - Részt veszel az áruátvételben és kihelyezésben

Elvárások

    • Rendelkezel csoport vagy műszakvezetői tapasztalattal, ideális esetben kiskereskedelmi területről
    • Barátságos, megnyerő modor és lelkesedés
    • Vevőközpontúság
    • Tervezési és szervezési beállítottság
    • Hatékonyan tudod a munkatársaidat irányítani és képes vagy a napi feladatokat koordinálni
    • Motiválni és lelkesedni tudó személyiség
    • Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Amit kínálunk

  • stabil nemzetközi háttér
  • dinamikus, változatos munka
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • 30 %-os vásárlási kedvezmény
  • Munkába járás támogatása *
  • Forgalom utáni prémium *

Céginformáció

A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 48 országban több, mint 1200 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. 23.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 50 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.

Kérjük, csatold önéletrajzodat!