Feladatok

  • épület gépészeti munkák végrehajtása
  • kiosztott projektek, feladatok végrehajtása a szerelőkkel együttes munkavégzéssel
  • szerszámok és kiírt eszközök nyilvántartása
  • munkaterületen egyeztetések, felmérések végrehajtása
  • projektekhez szükséges anyagigény felmérése, beszerzése, jelzése a vezetők felé
  • beosztott szerelők szakmai irányítása
  • munkaidők, elszámolások vezetése

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakiskolai végzettség
  • tervrajzok, tervek értelmezése
  • gépészeti rendszerek működési elvének ismerete
  • megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • aktív vezetői gyakorlat

Előnyt jelent

  • emelőgépkezelői jogosítvány
  • ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • épületgépészetben szerzett tapasztalat
  • Győr vagy Győr környéki lakhely

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő
  • fizetés megegyezés szerint
  • stabil, fejlődő vállalti háttér
  • munkába járási támogatás

Céginformáció

Épületgépészeti kivitelező cég, győri telephellyel. Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalkozás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak megfelel, úgy küldje el szakmai, fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Start Complex Service Kft.