MVM Balance Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Vezető site manager

Feladatok

  • Feladata az új és meglévő erőművek fejlesztési területén (kiemelten Bakonyi Gázturbinás Erőmű, Ajka) vezető site manager-i tevékenységek nyújtása, a projektek megvalósítási szakaszában.
  • Felelős a futó projektek helyszíni munkáinak szervezéséért és irányításáért, erőforrás menedzsment megtervezéséért.
  • Döntéselőkészítő anyagok készítése a projektvezető részére, a projektvezető rendszeres tájékoztatása, határidők követése és az eltérések jelentése, akcióterv készítése, szükséges intézkedések megtétele.
  • Műszaki koordinációs és ügyintézői feladatok elvégzése, kapcsolattartás a társ osztályokkal és a projektben résztvevő szervezetekkel, vállalkozókkal.
  • Projekt előre haladásának megfelelően a szükséges dokumentációk elkészítése, kezelése, nyomon követése, ellenőrzése. Folyó munkák határidejének nyomon követése, betartása és betartatása.
  • Feladata a minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok nyomon követése, szükség szerint a minőségbiztosításban résztvevők koordinálása a helyszínen.
  • Felelős a helyszíni üzembe helyezési feladatok támogatásáért.

Amit kérünk

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök vagy gépészmérnök vagy építészmérnök)
  • 5 év szakmai tapasztalat,
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés, precizitás, szakmai problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • iparági és/vagy erőművi tapasztalat
  • energiatárolós projektekben szerzett tapasztalat
  • mérnök kamarai tagság

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Építészmérnök
Cégnév: MVM Balance Zrt.