Feladatok

  • az üzlet sikeres működésnek biztosítása, aktív értékesítés
  • az üzletben dolgozó csapat irányítása, motiválása,
  • egyéni és csapat célok kitűzése, a legmagasabb szintű kiszolgálás megkövetelése
  • árubeszerzés, részvétel a modellek kiválasztásában, reklamációk, visszáruk intézése
  • a forgalom, árukészlet folyamatos nyomon követése
  • áruátvétel, árukihelyezés az arculati elvárásnak megfelelően
  • a személyi feltételek biztosítása (munkaszervezés, munkabeosztás, szabadságok)
  • új munkatársak betanítása
  • a leltározás előkészítése, irányítása
  • az üzletvezető munkájának segítése, távollétében helyettesítése

Elvárások

  • - Látszerész végzettség, és/vagy több éves szakmai tapasztalat
  • - Angol nyelvtudás
  • - Ápolt, elegáns megjelenés
  • - Jó kommunikációs, szervezési, problémamegoldó képesség
  • - Önmagát és másokat motiválni, irányítani képes személyiség
  • - Eredmény orientált, dinamikus egyéniség
  • - Megosztott figyelemre, prioritások felállítására alkalmasság
  • - Divat és legújabb trendek iránti fogékonyság
  • - Kitűnő számítástechnikai tudás

Előnyt jelent

  • - üzletvezető/helyettesi tapasztalat
  • - tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • - "B"kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Fiatal dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
  • Dolgozói kedvezmények

Céginformáció

Szeretnél Magyarország legnagyobb, és legszebb optikai üzletében dolgozni?
Szeretnéd, a leghíresebb márkák, divatházak termékeit képviselni?
Budapesten rövidesen nyíló exkluzív optikai üzletünkbe vezető látszerészt/üzletvezető helyettest keresünk

Kérem a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát. Köszönöm.

Cégnév: O3 Optika Kft.