MVM Services Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

vezető kontrolling szakértő

Feladatok

  • Aktívan részt veszel az MVM Csoporthoz tartozó tagvállalatok havi zárási folyamataiban (OPEX, CAPEX), elkészíted az ahhoz szükséges időbeli elhatárolásokat.
  • Összeállítod a tagvállalatok havi kontrolling jelentését és egyéb funkcionális jelentéseit.
  • Közreműködsz a tagvállalatok tervezési és előrejelzési folyamatában, elkészíted a Tagvállalathoz tartozó tervet (mérleg/eredménykimutatás), ahhoz kapcsolódóan elemzéseket állítasz össze a felsővezetés számára.
  • Feladatod lesz a kapcsolattartás a tagvállalatok szervezeti egységeivel a tervezési és beszámolási folyamat során.
  • Javaslatot teszel a tagvállalatok tervezési és beszámolási folyamatának fejlesztéséhez.
  • Részt veszel különböző projektekben, amelyekben képviseled a kontrolling területet és elvégzed az ehhez kapcsolódó feladatokat.
  • Specifikus modelleket készítesz különböző gazdaságossági/megtérülési számításokhoz, értékáram modellezéshez.

Amit kérünk

  • Gazdasági diploma
  • Legalább 10 év kontrolling/iparági tapasztalat
  • Erős számviteli ismertek
  • Kiemelten fontos a magabiztos, haladó szintű MS Excel alkalmazás használata
  • Erős elemző és problémamegoldó, modellező készség
  • Proaktív, kooperatív, szolgáltatói szemléletű hozzáállás
  • Power BI / makrótudás

Előnyt jelent

  • IFRS ismeret
  • Energetikai regulációs ismertek

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
Cégnév: MVM Services Zrt.